Teamleden

Directie

Lineke de Kruijf

l.dekruijf@kom-leren.nl

 

Locatie Kardinaal van Rossumplein 99

 

Dennis van Es

Lid MT - ICT co√∂rdinator  

d.vanes@kom-leren.nl 

 

Sandra Decker

Intern begeleider MBS

Vertrouwenspersoon

s.decker@kom-leren.nl        

 

Lucille Beenkens

Leerkracht gr. 1-2,

Lid MT

l.beenkens@kom-leren.nl

          

Ellen Leenders-Frijns

Leerkracht gr. 1-2

e.leenders@kom-leren.nl

 

Lindsay Liska

Leerkracht gr. 3-4

l.liska@kom-leren.nl

 

Nicole Nijsse

Leerkracht gr. 3-4

n.nijsse@kom-leren.nl

 

Petra Demandt

Onderwijsassistent 
p.demandt@kom-leren.nl

 

 

Romy Husson

Leerkracht gr. 5-6

r.husson2@kom-leren.nl

 

Rick Sierdal

Leerkracht gr. 7-8

r.sierdal@kom-leren.nl

 

Marjolein Vossen

Onderwijsassistent gr. 5-8

m.vossen@kom-leren.nl

 

Mascha Vooijs

Leerkracht Taalklassen 

m.vooijs@kom-leren.nl

 

Liesbeth van Aalen

Leerkracht Taalklassen

l.vanaalen@kom-leren.nl

 

Lionne Matelski

Onderwijsassistent Taalklassen

l.matelski@kom-leren.nl

 

Mathijs de Jong

Onderwijsassistent Taalklassen

m.dejong@kom-leren.nl

 

Kim Eerens

Onderwijsassistent Taalklassen

k.eerens@kom-leren.nl

 

 

Marion Maussen

Bibliothecaresse

m.maussen@kom-leren.nl 

 

Locatie Bemelergrubbe

 

Sandra Neuvel

Leerkracht EOA

Bouwteamleider onderbouw

s.neuvel@kom-leren.nl

 

Marike van den Waarsenburg

Leerkracht EOA

m.waarsenburg@kom-leren.nl

 

Cidem Durna

Leerkracht EOA

c.durna@kom-leren.nl

 

Vera Curfs

Leerkracht EOA

v.curfs@kom-leren.nl

 

Nicole Jeukens

Intern begeleider EOA

Leerkracht EOA

n.jeukens@kom-leren.nl

 

Joann Dinjens

Leerkracht EOA

Bouwteamleider Bovenbouw

j.dinjens@kom-leren.nl

 

Dionne Strijker

Onderwijsassistent EOA

d.strijker@kom-leren.nl

 

Sabria Kara Khalil

Onderwijsassistent EOA

s.karakhalil@kom-leren.nl

 

Tessa Poolen

Onderwijsassistent EOA

t.poolen@kom-leren.nl

 

Lynn Heuts

Onderwijsassistent EOA

l.heuts@kom-leren.nl

 

Lotte Weerts

Onderwijsassistent EOA

l.weerts@kom-leren.nl

 

 

 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies preferences