Ons team

Vivian Lenssen

Directie

Vertrouwenspersoon

v.lenssen@kom-leren.nl

 

Sandra Decker

Intern begeleider gr. 1-8, EOA

Vertrouwenspersoon

s.decker@kom-leren.nl         

 

Dennis van Es

Management - ICT co√∂rdinator  

Bouwteamleider gr. EOA

d.vanes@kom-leren.nl 

 

Lucille Beenkens

Leerkracht gr. 1-2,

Bouwteamleider gr. 1-8,

l.beenkens@kom-leren.nl

          

Ellen Leenders-Frijns

Leerkracht gr. 1-2

e.leenders@kom-leren.nl

 

Ine Steijns-Laeven

Leerkracht gr. 3-4

i.steijns@kom-leren.nl

 

Monique Otten

Leerkracht gr. 3-4 

m.otten2@kom-leren.nl

 

Veronique Moonen

Leerkracht gr. 4-5

v.moonen@kom-leren.nl 

 

Vera Curfs

Leerkracht groep 4-5

v.curfs@kom-leren.nl

 

Romy Husson

Leerkracht gr. 6-7 

r.husson2@kom-leren.nl

 

Jamie Courtens

Leerkracht gr. 7-8

j.courtens@kom-leren.nl

 

Annelies Cox

Leerkracht EOA

a.cox@kom-leren.nl

 

Nicole Jeukens

Leerkracht EOA

n.jeukens@kom-leren.nl

 

Joann Dinjens

Leerkracht EOA

j.dinjens@kom-leren.nl

 

Sandra Neuvel

Leerkracht EOA

s.neuvel@kom-leren.nl

 

Marike van de Waarssenburg

Leerkracht EOA

m.vdwaarssenburg@kom-leren.nl

 

Angelina Marmaras

Leerkracht EOA

a.marmaras@kom-leren.nl

 

Lynn Heuts

Onderwijsassistente EOA

l.heuts@kom-leren.nl

 

Lobke van Tongeren

Onderwijsassistente EOA

l.vantongeren@kom-leren.nl

 

Jaron Patty

Onderwijsassistent EOA

j.patty@kom-leren.nl

 

Sabria Kara Kahilil

Onderwijsassistente EOA

s.karakahilil@kom-leren.nl

 

Marion Maussen

Bibliothecaresse

m.maussen@kom-leren.nl 

Schoolwebsite door SchouderCom
Cookies voorkeuren